Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Etxez etxeko laguntza
24 ordu
00:00 - 23:59

Haurtzaintza
24 ordu
06:00 - 07:00

Erizaintza
Arantza Orobengoa eta Laura Arroyo
08:00 - 20:00

Fisioterapia
Maitane Unanue Arritxu Barreiro Ane Herrero
08:00 - 21:00

Pilates
Karmele Bastida
08:30 - 12:30

Elikadura
Ana Garbizu medikua
08:30 - 13:00

Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
09:00 - 13:00

Psikologia
Mela Villar
09:00 - 13:00

Arnasketa-Fisioterapia
Nora Sanz
10:00 - 13:00

Kirol-Medikuntza
Angel López de Lacalle medikua
10:00 - 13:00




Pilates
Karmele Bastida
13:30 - 21:30

Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
15:00 - 20:00

Psikologia
Mela Villar
15:30 - 18:00

Psikologia
Marisa Aliana
15:30 - 20:00


Kirol-Medikuntza
Angel López de Lacalle medikua
16:00 - 20:00

Errehabilitazio-Medikuntza
Mireia González medikua
16:00 - 21:00

Elikadura
Ana Garbizu medikua
16:15 - 18:00

Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
16:30 - 20:30

Yoga
17:30 - 19:00

Etxez etxeko laguntza
24 ordu
00:00 - 23:59

Haurtzaintza
24 ordu
06:00 - 07:00

Erizaintza
Arantza Orobengoa eta Laura Arroyo
08:00 - 20:00

Fisioterapia
Maitane Unanue Arritxu Barreiro Ane Herrero
08:00 - 21:00

Pilates
Ana Irazusta
08:30 - 12:30

Elikadura
Ana Garbizu medikua
08:30 - 13:00

Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
09:00 - 13:00

Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
10:00 - 11:00

Arnasketa-Fisioterapia
Nora Sanz
10:00 - 13:00


Pancafit-a
Endika Perez
11:00 - 13:00



Pilates
Karmele Bastida
13:30 - 21:30

Psikologia
Leyre Acuriola
15:00 - 20:30

Familia eta Komunitate Medikuntza
Dr. Iñigo Gil medikua
16:00 - 20:00

Quantum
Jose Angel Larrañaga medikua
16:00 - 20:00

Elikadura
Ana Garbizu medikua
16:15 - 20:00

Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
16:30 - 20:30

Pancafit-a
Maitane Unanue
17:30 - 18:30


Etxez etxeko laguntza
24 ordu
00:00 - 23:59

Haurtzaintza
24 ordu
06:00 - 07:00

Erizaintza
Arantza Orobengoa eta Laura Arroyo
08:00 - 20:00

Fisioterapia
Maitane Unanue Arritxu Barreiro Ane Herrero
08:00 - 21:00

Pilates
Karmele Bastida
08:30 - 12:30

Elikadura
Ana Garbizu medikua
08:30 - 13:00

Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
09:00 - 13:00

Arnasketa-Fisioterapia
Nora Sanz
10:00 - 13:00

Kirol-Medikuntza
Angel López de Lacalle medikua
10:00 - 13:00


Emagina
Alazne Korro
10:30 - 13:30





Pilates
Karmele Bastida
13:30 - 21:30

Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
15:00 - 20:00

Logopedia
Noemi Fariña
16:00 - 20:00

Kirol-Medikuntza
Angel López de Lacalle medikua
16:00 - 20:00

Elikadura
Ana Garbizu medikua
16:15 - 20:00

Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
16:30 - 20:30

Prestakuntza Fisikoa
Ramón Elcoro
17:00 - 20:00

Psikologia
Lucia Pérez
17:00 - 21:00

Yoga
17:30 - 19:00


Etxez etxeko laguntza
24 ordu
00:00 - 23:59

Haurtzaintza
24 ordu
06:00 - 07:00

Erizaintza
Arantza Orobengoa eta Laura Arroyo
08:00 - 20:00

Fisioterapia
Maitane Unanue Arritxu Barreiro Ane Herrero
08:00 - 21:00

Pilates
Ana Irazusta
08:30 - 12:30

Elikadura
Ana Garbizu medikua
08:30 - 13:00

Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
09:00 - 13:00

Psikologia
Mela Villar
09:30 - 12:30

Arnasketa-Fisioterapia
Nora Sanz
10:00 - 13:00




Pilates
Karmele Bastida
13:30 - 21:30

Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
15:00 - 20:00

Psikologia
Leyre Acuirola
15:00 - 20:30

Quantum
Jose Angel Larrañaga medikua
16:00 - 20:00

Elikadura
Ana Garbizu medikua
16:15 - 20:00

Pancafit-a
Maitane Unanue
16:30 - 17:30

Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
16:30 - 20:30



Pancafit-a
Maitane Unanue
19:00 - 20:00

Etxez etxeko laguntza
24 ordu
00:00 - 23:59

Haurtzaintza
24 ordu
06:00 - 07:00

Erizaintza
Arantza Orobengoa eta Laura Arroyo
08:00 - 20:00

Fisioterapia
Maitane Unanue Arritxu Barreiro Ane Herrero
08:00 - 21:00

Elikadura
Ana Garbizu medikua
08:30 - 13:00

Pilates
Karmele Bastida y Ana Irazusta
08:30 - 13:30

Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
09:00 - 13:00

Arnasketa-Fisioterapia
Nora Sanz
10:00 - 13:00

Kirol-Medikuntza
Angel López de Lacalle medikua
10:00 - 13:00


Pancafit-a
Maitane Unanue
10:30 - 11:30



Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
15:00 - 20:00

Logopedia
Noemi Fariña
16:00 - 20:00

Kirol-Medikuntza
Angel López de Lacalle medikua
16:00 - 20:00

Emagina
Alazne Korro
16:30 - 20:30

Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
16:30 - 20:30

Prestakuntza Fisikoa
Ramón Elcoro
17:00 - 20:00

Psikologia
Lucia Pérez
17:00 - 21:00



Haurdunentzat Ariketa Fisikoa egiteko Programa
Ariketa igerilekuan
19:30 - 20:30

Etxez etxeko laguntza
24 ordu
00:00 - 23:59

Haurtzaintza
24 ordu
06:00 - 07:00

Erizaintza
Arantza Orobengoa eta Laura Arroyo
09:00 - 14:00

Logopedia
Noemi Fariña
09:30 - 13:00

Fisioterapia
Ane Herrero
09:30 - 13:30

Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
09:30 - 13:30

Arnasketa-Fisioterapia
Nora Sanz
10:00 - 13:00

Neuropsikologia
Mirian Ecay
10:00 - 13:00

Haurren Igeriketa
Berreskuratzeak
16:10 - 18:10
Etxez etxeko laguntza
24 ordu
00:00 - 23:59

Erizaintza
Arantza Orobengoa eta Laura Arroyo
09:00 - 14:00

Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
09:30 - 13:30

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

Ostirala

Larunbata

Igandea

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Quantum
Jose Angel Larrañaga medikua
16:00 - 20:00
Quantum
Jose Angel Larrañaga medikua
16:00 - 20:00

Asteartea

  • Quantum
    16:00 - 20:00

Osteguna

  • Quantum
    16:00 - 20:00
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
09:00 - 13:00
Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
09:00 - 13:00
Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
09:00 - 13:00
Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
09:00 - 13:00
Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
09:00 - 13:00
Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
15:00 - 20:00
Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
15:00 - 20:00
Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
15:00 - 20:00
Familia eta Komunitate Medikuntza
Jose Pedro Herbón medikua
15:00 - 20:00
Familia eta Komunitate Medikuntza
Dr. Iñigo Gil medikua
16:00 - 20:00
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Errehabilitazio-Medikuntza
Mireia González medikua
16:00 - 21:00

Astelehena

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Prestakuntza Fisikoa
Ramón Elcoro
17:00 - 20:00
Prestakuntza Fisikoa
Ramón Elcoro
17:00 - 20:00

Asteazkena

Ostirala

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Kirol-Medikuntza
Angel López de Lacalle medikua
10:00 - 13:00
Kirol-Medikuntza
Angel López de Lacalle medikua
10:00 - 13:00
Kirol-Medikuntza
Angel López de Lacalle medikua
10:00 - 13:00
Kirol-Medikuntza
Angel López de Lacalle medikua
16:00 - 20:00
Kirol-Medikuntza
Angel López de Lacalle medikua
16:00 - 20:00
Kirol-Medikuntza
Angel López de Lacalle medikua
16:00 - 20:00

Astelehena

Asteazkena

Ostirala

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

Ostirala

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Emagina
Alazne Korro
10:30 - 13:30
Emagina
Alazne Korro
16:30 - 20:30

Asteazkena

Ostirala

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Erizaintza
Arantza Orobengoa eta Laura Arroyo
08:00 - 20:00
Erizaintza
Arantza Orobengoa eta Laura Arroyo
08:00 - 20:00
Erizaintza
Arantza Orobengoa eta Laura Arroyo
08:00 - 20:00
Erizaintza
Arantza Orobengoa eta Laura Arroyo
08:00 - 20:00
Erizaintza
Arantza Orobengoa eta Laura Arroyo
08:00 - 20:00
Erizaintza
Arantza Orobengoa eta Laura Arroyo
09:00 - 14:00
Erizaintza
Arantza Orobengoa eta Laura Arroyo
09:00 - 14:00

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

Ostirala

Larunbata

Igandea

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Elikadura
Ana Garbizu medikua
08:30 - 13:00
Elikadura
Ana Garbizu medikua
08:30 - 13:00
Elikadura
Ana Garbizu medikua
08:30 - 13:00
Elikadura
Ana Garbizu medikua
08:30 - 13:00
Elikadura
Ana Garbizu medikua
08:30 - 13:00
Elikadura
Ana Garbizu medikua
16:15 - 18:00
Elikadura
Ana Garbizu medikua
16:15 - 20:00
Elikadura
Ana Garbizu medikua
16:15 - 20:00
Elikadura
Ana Garbizu medikua
16:15 - 20:00

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

Ostirala

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Fisioterapia
Maitane Unanue Arritxu Barreiro Ane Herrero
08:00 - 21:00
Fisioterapia
Maitane Unanue Arritxu Barreiro Ane Herrero
08:00 - 21:00
Fisioterapia
Maitane Unanue Arritxu Barreiro Ane Herrero
08:00 - 21:00
Fisioterapia
Maitane Unanue Arritxu Barreiro Ane Herrero
08:00 - 21:00
Fisioterapia
Maitane Unanue Arritxu Barreiro Ane Herrero
08:00 - 21:00
Fisioterapia
Ane Herrero
09:30 - 13:30

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

Ostirala

Larunbata

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Arnasketa-Fisioterapia
Nora Sanz
10:00 - 13:00
Arnasketa-Fisioterapia
Nora Sanz
10:00 - 13:00
Arnasketa-Fisioterapia
Nora Sanz
10:00 - 13:00
Arnasketa-Fisioterapia
Nora Sanz
10:00 - 13:00
Arnasketa-Fisioterapia
Nora Sanz
10:00 - 13:00
Arnasketa-Fisioterapia
Nora Sanz
10:00 - 13:00

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

Ostirala

Larunbata

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Neuropsikologia
Mirian Ecay
10:00 - 13:00

Larunbata

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Psikologia
Mela Villar
09:00 - 13:00
Psikologia
Mela Villar
09:30 - 12:30
Psikologia
Mela Villar
15:30 - 18:00

Psikologia
Marisa Aliana
15:30 - 20:00
Psikologia
Leyre Acuriola
15:00 - 20:30
Psikologia
Leyre Acuirola
15:00 - 20:30
Psikologia
Lucia Pérez
17:00 - 21:00
Psikologia
Lucia Pérez
17:00 - 21:00

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

Ostirala

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Logopedia
Noemi Fariña
09:30 - 13:00
Logopedia
Noemi Fariña
16:00 - 20:00
Logopedia
Noemi Fariña
16:00 - 20:00

Asteazkena

Ostirala

Larunbata

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Pilates
Karmele Bastida
08:30 - 12:30
Pilates
Ana Irazusta
08:30 - 12:30
Pilates
Karmele Bastida
08:30 - 12:30
Pilates
Ana Irazusta
08:30 - 12:30
Pilates
Karmele Bastida y Ana Irazusta
08:30 - 13:30
Pilates
Karmele Bastida
13:30 - 21:30
Pilates
Karmele Bastida
13:30 - 21:30
Pilates
Karmele Bastida
13:30 - 21:30
Pilates
Karmele Bastida
13:30 - 21:30

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

Ostirala

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
09:30 - 13:30
Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
09:30 - 13:30
Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
10:00 - 11:00
Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
16:30 - 20:30
Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
16:30 - 20:30
Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
16:30 - 20:30
Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
16:30 - 20:30
Haurren Igeriketa
Endika Perez eta Beatriz Rodriguez
16:30 - 20:30
Haurren Igeriketa
Berreskuratzeak
16:10 - 18:10

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

Ostirala

Larunbata

Igandea

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Etxez etxeko laguntza
24 ordu
00:00 - 23:59
Etxez etxeko laguntza
24 ordu
00:00 - 23:59
Etxez etxeko laguntza
24 ordu
00:00 - 23:59
Etxez etxeko laguntza
24 ordu
00:00 - 23:59
Etxez etxeko laguntza
24 ordu
00:00 - 23:59
Etxez etxeko laguntza
24 ordu
00:00 - 23:59
Etxez etxeko laguntza
24 ordu
00:00 - 23:59

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

Ostirala

Larunbata

Igandea

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Haurtzaintza
24 ordu
06:00 - 07:00
Haurtzaintza
24 ordu
06:00 - 07:00
Haurtzaintza
24 ordu
06:00 - 07:00
Haurtzaintza
24 ordu
06:00 - 07:00
Haurtzaintza
24 ordu
06:00 - 07:00
Haurtzaintza
24 ordu
06:00 - 07:00

Astelehena

Asteartea

Asteazkena

Osteguna

Ostirala

Larunbata

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Pancafit-a
Maitane Unanue
10:30 - 11:30
Pancafit-a
Endika Perez
11:00 - 13:00
Pancafit-a
Maitane Unanue
16:30 - 17:30
Pancafit-a
Maitane Unanue
17:30 - 18:30
Pancafit-a
Maitane Unanue
19:00 - 20:00

Asteartea

Osteguna

Ostirala

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea

Astelehena

Asteazkena

Ostirala

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea

Asteartea

Osteguna

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea



Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
Yoga
17:30 - 19:00
Yoga
17:30 - 19:00

Astelehena

Asteazkena

Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea

Asteazkena

Ostirala

No events hours available!
No events available!